Dr. Csepregi Horváth János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola


Ha ezt az üzenetet látja, akkor a böngészőjében frissítésre szorul a Flash plugin.
Ma 2018. február 24., szombat Mátyás napja van.
HÍREK

Karácsonyi ünnep az iskolában
2018. január 22.

A 2017. év utolsó tanítási napján ünneplőbe öltözött iskolánk minden tagja.  Az idei műsort az alsó tagozatos munkaközösség szervezte a zeneiskola segítségével.

Iskolánk énekkara nyitotta meg az ünneplést Bartha Boglárka vezényletével. Őket Tóth Kira szavalata, majd a kis elsősök bájos rénszarvas tánca követte Nagyné Krukics Szilvia irányításával. Iliás Attila klarinétosai folytatták a hangulat fokozását.Ezután Csonkáné Lázár Nóra tanítványai a betlehemezés hagyományát elevenítették fel. Megható pillanatokat jelentett a harmadikosok Karácsonyi kántálás című éneke, melyet mécsesekkel a kezükben és tánccal kísértek. A produkciót Kökény Adrienn és Dosztálné Amrus Anna Melinda tanította be. Végül  Lev Tolsztoj: Pánov apó karácsonya című mesefeldolgozása került bemutatásra, melyet Torkos Eleonóra, Horváthné Nagy Tünde és Scheerné Lázár Zsuzsanna tanított a gyerekeknek. Zárásként a zeneiskola énekkara Benkőné Krizmanich Edina vezetésével örvendeztette meg a közönséget. A Csendes éj dallamára a tantestület is csatlakozott a kórushoz és együtt énekeltünk. Zárásként Háromi Jenő igazgató úr nyugodt és békés ünnepeket kívánt iskolánk minden tagjának.

Legfrissebb hírek, rendezvények
Rendezvények
HKSzCsPSzV
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728
Támogatók
ÖKOISKOLA
Nemzeti Fejlesztési Ügynökség