Dr. Csepregi Horváth János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola


Ha ezt az üzenetet látja, akkor a böngészőjében frissítésre szorul a Flash plugin.
Ma 2018. április 24., kedd György, Debóra napja van.
HÍREK

Karácsonyi ünnep az iskolában
2018. január 22.

A 2017. év utolsó tanítási napján ünneplőbe öltözött iskolánk minden tagja.  Az idei műsort az alsó tagozatos munkaközösség szervezte a zeneiskola segítségével.

Iskolánk énekkara nyitotta meg az ünneplést Bartha Boglárka vezényletével. Őket Tóth Kira szavalata, majd a kis elsősök bájos rénszarvas tánca követte Nagyné Krukics Szilvia irányításával. Iliás Attila klarinétosai folytatták a hangulat fokozását.Ezután Csonkáné Lázár Nóra tanítványai a betlehemezés hagyományát elevenítették fel. Megható pillanatokat jelentett a harmadikosok Karácsonyi kántálás című éneke, melyet mécsesekkel a kezükben és tánccal kísértek. A produkciót Kökény Adrienn és Dosztálné Amrus Anna Melinda tanította be. Végül  Lev Tolsztoj: Pánov apó karácsonya című mesefeldolgozása került bemutatásra, melyet Torkos Eleonóra, Horváthné Nagy Tünde és Scheerné Lázár Zsuzsanna tanított a gyerekeknek. Zárásként a zeneiskola énekkara Benkőné Krizmanich Edina vezetésével örvendeztette meg a közönséget. A Csendes éj dallamára a tantestület is csatlakozott a kórushoz és együtt énekeltünk. Zárásként Háromi Jenő igazgató úr nyugodt és békés ünnepeket kívánt iskolánk minden tagjának.

Legfrissebb hírek, rendezvények
Rendezvények
HKSzCsPSzV
1
2345678
91011131415
16171819202122
23242526272829
30
Támogatók
ÖKOISKOLA
HAT-15-05
Nemzeti Fejlesztési Ügynökség
Hirdetés
Fenntarthatósági Témahét